Z troską o Ciebie, z troski o Ziemię

Konkurs

Konkurs #troskajestprosta

Drobna zmiana, która sprawia, że nasz świat jest bardziej zielony? Weź udział w konkursie i pokaż, jak za pomocą niewielkich modyfikacji możemy sprawić, by nasze codzienne czynności były bardziej ekologiczne. Do wygrania wyjątkowe ekoszczoteczki marki Jordan Change, które testowaliśmy w klubie ekspertek oraz inne nagrody.

Czy nasze codzienne czynności mogą być bardziej eko? Na przykład mycie zębów? Tak, pod warunkiem, że zastosujemy zasady ekologiki, łącząc troskę o środowisko, z dbałością o zdrowie i …zawartość portfela.

Tak właśnie działają najnowsze szczoteczki manualne Jordan Change, które łączą w sobie fukcjonalność, jakość, oszczędność i przyjazność dla środowiska.

Te innowacyjne szczoteczki z wymiennymi końcówkami pozwalają na redukcję zużycia plastiku aż o 82 procent. Zasada ich działania jest bajecznie prosta - gdy szczoteczka się zużyje, wymieniamy tylko jej „główkę”.

To, jak produkty Jordan Change sprawdzają się w codziennym użytkowaniu sprawdzały nasze testerki w teście Klubu Ekspertek. Rezultaly? Ekspertki zwracały uwagę nie tylko na ich poręczność i wygodę ale także bardzo ładny wygląd. „To naprawdę fajny, prosty pomysł” przekonywały.

Jordan Change to przykład ekoinnowacji ukrytej w codziennym przedmiocie o wartości około 12 złotych. A ty masz pomysł, jak w prosty sposób sprawić, by zwykłe czynności, stały się bardziej eko? Podziel się z nami swoimi pomysłami na drobne ekozmiany i wygraj w naszym konkursie zestawy ekoszczoteczek Jordan Change.

Weź udział klikając TUTAJ

Konkurs trwa od 17.10. do 10.11.2022 r.